www.admi.waw.pl
Dzisiaj jest czwartek, 20 czerwca 2024 roku - imieniny obchodzi: Bogna, Florentyna, Rafał


menu


Niektóre dokumenty są dostępne w formacie "pdf"

Jeżeli nie posiadasz programu
Acrobat Reader

kliknij na poniższą ikonę aby pobrać
darmowy program.

 statystyki

Wizyt: 196226

Wizyt dzisiaj: 257

osób online: 2


 

 
nota prawna

Prawa autorskie.

Cała strona właczając w to grafikę, tekst oraz kod źródłowy jest własnością Małgorzaty Pyrc (www.admi.waw.pl) lub innych wskazanych osób (instytucji) i podlega prawom autorskim. Żadna część zerwisu nie może być drukowana, kopiowana, powielana, archiwizowana i rozpowszechniana bez pisemnej zgody właściciela seriwsu.

Znaki towarowe, nazwy handlowe oraz nazwy firm użyte w serwisie mogą być i/lub są znakami towarowymi i nazwami należącymi do ich prawnych właścicieli (firm).

Prezentowane materiały mają charakter informacyjny, ogólnodostępny i nie mogą być wykorzystywane jako wykładnia obowiązującego prawa. Przedstawione materiały, informacje mają za zadanie wskazywać, poinformować o źródłach, miejscach publikacji obowiązującego stanu prawnego bądź innych prezentowanych informacji (materiałów).

Materiały pozyskane z innych serwisów, prasy, czy zasobów internetu nie będące jednak własnością Małgorzaty Pyrc (www.admi.waw.pl) będą opisywane notami identyfikującymi ich autora poprzez wskazanie jego imienia i nazwiska oraz źródła z którego zostały pozyskane (adres strony, nazwa czasopisma, wydawnictwa itp).

Zawarte na stronie materiały są udostępniane bez żadnych opłat. W przypadku udostępniania materiałów odpłatnych zostanie to w sposób wyraźny zaznaczone.

Na stronach serwisu Małgorzaty Pyrc (www.admi.waw.pl) nie będą prezentowane materiały niezgodne z prawem, obraźliwe, pornograficze czy naruszające godność człowieka.

Strona internetowa Małgorzaty Pyrc (www.admi.waw.pl) jest opracowaniem autorskim w rozumieniu Ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. 24, poz. 83 z późn. zm.) i podlega ochronie prawnej przewidzianej zapisami tej ustawy.

Szanuj prawa autorskie!!!

 

Polityka prywatności.

Przeglądając, czytając oraz korzystając z zasobów serwisu akceptujesz zasady polityki prywatności.

Korzystając z zasobów serwisu pozostajesz anonimowy tak długo, dopóki nie zdecydujesz inaczej. Wynikające z ogólnych zasad realizowania połączenia w sieci Internet, informacje zawarte w logach systemowych są wykorzystywane tylko do ogólnych celów statystycznych.

Podczas korzystania z seriwsu możesz być poproszony(a) o podanie niektórych swoich danych poprzez wypełnienie formularza (np: formularz kontaktowy). Podanie tych danych jest dobrowolne ale zarazem konieczne do prawidłowego wypełnienia i skutecznego wysłania formularza.

Do celów statystycznych zbierane są informacje o użytkownikach serwisu takie jak:

- adres IP;
- host;
- system;
- przeglądarka;
- odsyłacz;
- data i czas wejścia na stronę.

 


 
polecaminformacja
warto odwiedzić

Wskaźniki, ZUS, konsultant ZP,
Forum Prawne, Kursy walut


poleć firmę

Jeżeli uważasz, że firma jest godna zaufania

poleć ją znajomym Copyright (c) 2007-2024 - Małgorzata Pyrc - www.admi.waw.pl
Strona może używać plików cookie. Jeœli nie wyrażasz zgody wyłšcz obsługę ciasteczek lub opuœć witrynę.
wszelkie prawa zastrzeżone
contents & design: Robert Bartkowski

Hosting zapewnia
Hosting