www.admi.waw.pl
Dzisiaj jest niedziela, 21 lipca 2024 roku - imieniny obchodzi: Andrzej, Wiktor, Daniel


menu


Niektóre dokumenty są dostępne w formacie "pdf"

Jeżeli nie posiadasz programu
Acrobat Reader

kliknij na poniższą ikonę aby pobrać
darmowy program.

 statystyki

Wizyt: 201940

Wizyt dzisiaj: 144

osób online: 1


 

 
regulamin korzystania z serwisu

 

REGULAMIN

Definicje.

Właściciel: Małgorzata Pyrc
Użytkownik: osoba korzystająca z serwisu www.admi.waw.pl

 

Prawa autorskie.

Cała strona właczając w to grafikę, tekst oraz kod źródłowy jest własnością Małgorzaty Pyrc (www.admi.waw.pl) lub innych wskazanych osób (instytucji) i podlega prawom autorskim. Żadna część zerwisu nie może być drukowana, kopiowana, powielana, archiwizowana i rozpowszechniana bez pisemnej zgody właściciela seriwsu.

Znaki towarowe, nazwy handlowe oraz nazwy firm użyte w serwisie mogą być i/lub są znakami towarowymi i nazwami należącymi do ich prawnych właścicieli (firm).

Prezentowane materiały mają charakter informacyjny, ogólnodostępny i nie mogą być wykorzystywane jako wykładnia obowiązującego prawa. Przedstawione materiały, informacje mają za zadanie wskazywać, poinformować o źródłach, miejscach publikacji obowiązującego stanu prawnego bądź innych prezentowanych informacji (materiałów).

Materiały pozyskane z innych serwisów, prasy, czy zasobów internetu nie będące jednak własnością Małgorzaty Pyrc (www.admi.waw.pl) będą opisywane notami identyfikującymi ich autora poprzez wskazanie jego imienia i nazwiska oraz źródła z którego zostały pozyskane (adres strony, nazwa czasopisma, wydawnictwa itp).

Zawarte na stronie materiały są udostępniane bez żadnych opłat. W przypadku udostępniania materiałów odpłatnych zostanie to w sposób wyraźny zaznaczone.

Na stronach serwisu Małgorzaty Pyrc (www.admi.waw.pl) nie będą prezentowane materiały niezgodne z prawem, obraźliwe, pornograficze czy naruszające godność człowieka.

Strona internetowa Małgorzaty Pyrc (www.admi.waw.pl) jest opracowaniem autorskim w rozumieniu Ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. 24, poz. 83 z późn. zm.) i podlega ochronie prawnej przewidzianej zapisami tej ustawy.

Szanuj prawa autorskie!!!

 

Polityka prywatności.

Przeglądając, czytając oraz korzystając z zasobów serwisu akceptujesz zasady polityki prywatności.

Korzystając z zasobów serwisu pozostajesz anonimowy tak długo, dopóki nie zdecydujesz inaczej. Wynikające z ogólnych zasad realizowania połączenia w sieci Internet, informacje zawarte w logach systemowych są wykorzystywane tylko do ogólnych celów statystycznych.

Podczas korzystania z seriwsu możesz być poproszony(a) o podanie niektórych swoich danych poprzez wypełnienie formularza (np: formularz kontaktowy). Podanie tych danych jest dobrowolne ale zarazem konieczne do prawidłowego wypełnienia i skutecznego wysłania formularza.

Do celów statystycznych zbierane są informacje o użytkownikach serwisu takie jak:

- host;
- adres IP;
- system;
- przeglądarka;
- odsyłacz;
- data i czas wejścia na stronę.

 

Wyłączenie odpowiedzialności.

Właściciel serwisu dokłada wszelkich możliwych starań aby zapewnić mu jak największą jakość i bezawaryjne działanie. Jednak nikomu nie udziela żadnej gwarancji, rękojmi. Właściciel nie jest w żadnym przypadku odpowiedzialny za jakiekolwiek szkody wynikające (będące następstwem) korzystania z niniejszego serwisu.

Właściciel serwisu zastrzega sobie prawo do zmiany treści serwisu, jego czasowego lub całkowitego wyłączenia.

 

Korzystając z serwisu akceptujesz
postanowienia regulaminu.

Jeżeli nie zgadzasz się z treścią regulaminu,
proszę opuść serwis.

 


 
polecaminformacja
warto odwiedzić

Wskaźniki, ZUS, konsultant ZP,
Forum Prawne, Kursy walut


poleć firmę

Jeżeli uważasz, że firma jest godna zaufania

poleć ją znajomym Copyright (c) 2007-2024 - Małgorzata Pyrc - www.admi.waw.pl
Strona może używać plików cookie. Jeœli nie wyrażasz zgody wyłšcz obsługę ciasteczek lub opuœć witrynę.
wszelkie prawa zastrzeżone
contents & design: Robert Bartkowski

Hosting zapewnia
Hosting